درباره شرکت

شرکت گلشن تجارت فردا (سهامی خاص) در تاریخ 1392/09/18 تأسیس و تحت شماره 446565 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به شناسه ملی 14003772450 به ثبت رسیده و براساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 1394/02/29 ماده یک اساسنامه شرکت، اصلاح و نام شرکت به شرکت مدیریت ساخت تجارت (سهامی خاص) تغییر یافت.
شرکت مدیریت ساخت تجارت به عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت سرمایه‌گذاری و ساختمانی تجارت فعـالیت خود را در سال 1394 با محوریت انجام خدمات مدیریت طرح پروژه‌های بانک تجارت و با بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب و متعهد مستقر در دفتر مرکزی، دفتر اداره مهندسی و دفتر مشهد آغاز نمود. برنامه و هدف اصلی این شرکت، انجام خدمات فنی و مهندسی بر مبنای تامین صرفه و صلاح کارفرما، رعایت استانداردهای لازم، ارتقای کیفی، افزایش سرعت انجام کار، کاهش هزینه ها، صرفه‌جویی در مصرف انرژی، بهره‌مندی از تکنولوژی‌های جدید، نوآوری در کلیه فعالیت‌ها و .. می‌باشد.

1
پروژه‌های تکمیل شده
1
پروژه‌های در دست اقدام
1
تعداد دفاتر
1
تعداد پرسنل

سهامداران

هیئت مدیره

علیرضا معتمدی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

بابک کشاورز رشید

رئیس هیئت مدیره

شهاب الدین افلاکی

نایب رئیس هیئت مدیره

ساختار سازمانی

چشم‌انداز و بیانیه ماموریت

بیانیه ماموریت

شرکت مدیریت ساخت تجارت تلاش می‌نماید تا با رعایت اخلاق حرفه‌ای و رویکرد هویت مدار نسبت به ارائه خدمات مهندسی تخصصی بر پایه اصول و معیارهای دانش مدیریت پروژه (PMBOK) و لحاظ نمودن اهداف و فرآیندهای مهندسی ارزش در چارچوب مقررات نظام فنی و اجرایی پروژه‌های عمرانی کشور اقدام نموده و موجبات تعالی معیارهای فنی و مهندسی حاکم بر پروژه‌های تحت مدیریت خود و تحقق اهداف کارفرمایان محترم را ایجاد و به موازات آن از حقوق حقه سایر ارکان پروژه منجمله مشاوران و پیمانکاران صیانت نماید.

چشم‌انداز

چشم‌انداز رشد و توسعه شرکت مدیریت ساخت تجارت در چارچوب ماموریت تعیین شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به شرح ذیل می‌باشد.

  • ایجاد یک برند دارای توانمندی مدیریتی و مهندسی شناخته شده، پیشرو، پویا، خوشنام و برتر جهت ارائه خدمات مدیریت طرح، به کارفرمایان دولتی و خصوصی محترم
  • ارائه خدمات مدیریت طرح در پروژه‌های عمرانی ویژه و بزرگ مقیاس کشور
  • ارائه خدمات مشاوره عالی مدیریت پروژه در طرح‌ها و پروژه‌های ملی کشور
فهرست